aktualnosci - FPIH

Serwis Fundacji Pomorskiej Inicjatywy Historycznej

OVERVIEW

The web site fundacja-pih.pl currently has a traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have crawled zero pages inside the site fundacja-pih.pl and found eight websites interfacing with fundacja-pih.pl.

FUNDACJA-PIH.PL TRAFFIC

The web site fundacja-pih.pl has seen varying quantities of traffic for the whole of the year.
Traffic for fundacja-pih.pl

Traffic ranking (by month) for fundacja-pih.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacja-pih.pl

LINKS TO FUNDACJA-PIH.PL

MlodaGdynia.pl - Strona główna

Region Gdański NSZZ Solidarność Region Gdański NSZZ Solidarność

Walne Zebranie Delegatów kadencja 2014-2018. W najbliższą sobotę, 15 sierpnia br. 30 w Gdańsku Wrzeszczu będzie miała miejsce . 13 nastąpi uroczystość wprowadzenia relikwii bł. Jerzego Popiełuszki, patrona NSZZ S . Kalendarium strajku, sierpień 1980 r.

strona startowa Solidarności Walczącej oddział Trójmiasto

Strona w rozbudowie, materiały zamieszczane są sukcesywnie w miarę opracowywania. KSIĄŻKA JEST DOSTĘPNA w pdf W CAŁOŚCI. KSIĄŻKA JEST DOSTĘPNA w pdf W CAŁOŚCI.

Strony internetowe Solidarności Walczącej .

Z żalem informujemy, że 29 lipca 2015 r. Członek Solidarności Walczącej, drukarz, kolporter,. Od marca do czerwca 1982 internowany w Nowym Łupkowie. Wielokrotnie zatrzymywany i przesłuchiwany przez SB, rewizje w domu. jako nauczyciel w szkole jazdy. Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi,. Oraz Krzyżem Wolności i Solidarności. Otrzymał także tytuł Zasłużony dla podbeskidzkiej Solidarności . Pogrzeb odbył się 31 lipca w Bielsku-Białej.

Gdyńska Kapsuła Czasu

Środa, 17 czerwca 2015. 17 czerwca Komunalny Związek Gmin przyznał naszej szkole. Pani dyrektor Iwona Krumholc odbiera wyróżnienie.

WHAT DOES FUNDACJA-PIH.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-pih.pl Mobile Screenshot of fundacja-pih.pl Tablet Screenshot of fundacja-pih.pl

FUNDACJA-PIH.PL SERVER

Our crawlers detected that a lone page on fundacja-pih.pl took one thousand three hundred and one milliseconds to download. Our parsers could not find a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider this site not secure.
79.96.76.223

We revealed that this website is operating the IdeaWebServer/v0.80 server.

aktualnosci - FPIH

Serwis Fundacji Pomorskiej Inicjatywy Historycznej

PARSED CONTENT

The web site fundacja-pih.pl states the following, "Album Ludzie Sierpnia 80 w Gdyni tom III." I noticed that the website said " Album Ludzie Sierpnia 80 w Gdyni tom II." They also said " Album Ludzie Sierpnia 80 w Gdynii. Książka Wolne Związki Zawodowe Wybrzeża. Książka Gdyńscy Komunardzi - Andrzej Kołodziej. Solidarność młodych - publikacja opracowana z udziałem uczniów gdynskich szkół. Wystawa - Ruch Społeczeństwa Alternatywnego. Wystawa Gdyńskie drogi do Niepodległości." The meta header had Serwis Fundacji Pomorskiej Inicjatywy Historycznej as the first optimized keyword.

SEE SIMILAR WEBSITES

icaro.sw.com.mx Login

Aun no tiene una cuenta? .

Mapy i przewodniki

Szkoła narciarska dla początkujących w Szklarskiej Porębie.

Alt i hospitaludstyr og sterile produkter hos Simonsen Weel

I alt 0,00 DKK. Her på webshoppen har du mulighed for at købe en lang række af de produkter, vi forhandler. Finder du ikke, hvad du søger her på hjemmesiden, er du meget velkommen til at kontakte os på telefon 70 25 56 10.